Про нас

Компанія KELI Sensor (Ningbo) – це сучасне високотехнологічне підприємство, основний напрямок якого — виробництво високоточних датчиків для вагових і силовимірювальних систем. Грунтуючись на передових дослідженнях, прогресивному обладнанні, використовуваному у виробництві, а також при контролі і тестуванні, наші річні обсяги досягають 1 мільйона датчиків і 500 готових вагових систем.

Сертифікат дистрибуції
Сертифікат дистрибуції

Строго дотримуючись стандартів якості OIML R60 і ISO 9001:2000, ми можемо виробляти безліч типів датчиків, що володіють такими властивостями, як:

 • корозійна стійкість
 • водонепроникність
 • вибухо- і іскробезпечність
 • стійкість до ударних навантажень

Таким чином ми забезпечуємо високу точність і надійність всіх датчиків.

Використання високоточних датчиків для вагових і силовимірювальних сиситем в промисловості

Ці тензометричні датчики можуть використовуватись в різних областях промисловості, таких як:

 • вагобудівництво
 • металургія
 • хімічна і харчова промисловість
 • будівництво
 • текстильне виробництво та інше.

Ми заробили гарну репутацію і добре ім’я свого бренду (KELI), як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Компанія KELI є найбільшим в світі виробником великовантажних тензометричних вагових датчиків.

Розробка нової продукції та інноваційних технологій в компанії KELI

Компанія KELI Sensing Technology (Ningbo) CO., LTD.
Ми приділяємо багато уваги розробці нової продукції та інноваційних технологій і продовжуємо збільшувати виробництво, залучаючи все більше людських ресурсів і сучасного обладнання для швидкого розвитку.
Нами сформовані дослідні відділи, які займаються датчиками ваги і навантажень, перетворювачами сигналів з датчиків і підсилювачами, і ваговими системами. У виробництві використовується таке сучасне обладнання, як, наприклад, надчиста кімната для клеєння, автоматична система контролю застигання і термокомпенсації, автоматична система тестування і інше. У компанії існують три великі лабораторії для обробки поверхонь, тестування матеріалів і температурного контролю.

З 1994 року ми твердо стояли на політиці якості, заснованої на безперервному впровадженні прогресивних ідей, орієнтації на покупця, верховенство технології, і вважали якість життєво необхідну для нас. Ми створили інститут з 11 кафедрами і двома дослідними центрами, виробили метод стратегічного планування, відмітними рисами якого є винахідництво і удосконалення. Все це дозволяє бути нам конкурентоспроможними і в ціні, і в якості.

Завод компанії KELI Sensor

Ми створили сучасну торговельну мережу з 5 торговими центрами і 25 агентствами. У нас з’явилася перша служба безкоштовної телефонної сервісної підтримки для покупців наших датчиків. За допомогою безперервних зусиль наших працівників ми покриваємо 40% ринку в Китаї.

Ми підтримуємо виробництво датчиків згідно стандартів OIML (МОЗМ). Наша компанія бачить великі перспективи в освоєнні зовнішніх ринків. На даний момент нами налагоджено ділове співробітництво з країнами Південно-Східної Азії, Африки, Південної Америки, США, Європи та України.

KELI Sensor (Ningbo) – інтернаціональна компанія

П’ять головних складових нашої стратегії це:

 1. наукомістка технологія
 2. сервіс
 3. міжнародний зв’язок
 4. системність
 5. багатогранність

З тих пір, як ми стали провідним виробником великовантажних тензометричних датчиків для вагових і силовимірювальних систем в Китаї, наша наступна мета – стати провідним світовим виробником.