7 причин комплектувати автомобільні та залізничні вагові комплекси цифровими датчиками

1. Безпека. Відсутність можливості вбудовування сторонніх пристроїв у вимірювальний ланцюг вагих систем.

2.Миттєва та постійна діагностика роботи ваг. Під час роботи відбувається самодіагностика датчика. У процесі роботи обладнання постійно йде процес тестування датчика і у разі якогось порушення роботи, система миттєво дає знати оператору про несправність.

3. Простота обслуговування електронного обладнання на ваговій. Майстер з обслуговування електронного обладнання оперативно виявляє причину несправності, не гаючи часу на діагностику та усуває проблемний вузол.

4. У разі заміни датчиків або одного датчика, калібрування вагового обладнання проводиться без виклику автомобіля або вагона з еталонними гирями. Цифрові датчики відкалібровані на заводі виробника, що не вимагає повторного калібрування за допомогою еталонних гир.
Що значно економить ваші кошти та найголовніше час!

5. Можливість віддаленого контролю та діагностики вагового комплексу. При підключенні комп’ютера на ваговому комплексі до всесвітньої мережі Інтернет, за його роботою через мобільний додаток або планшет, можуть спостерігати власник вагового комплексу або його довірена особа з будь-якої точки світу. Якщо потрібна швидка діагностика то в такому випадку до комп’ютера можуть підключитися співробітники сервісу вагового комплексу.

6. Вагова (місце оператора) може бути розташована у зручнішому місці. На відміну від аналогових датчиків, висока стійкість до перешкод цифрових датчиків дозволяє використання кабелю довжиною до 1000 метрів. Тобто, вагова оператора може бути розташована у зручнішому місці.

7. Стійкість показань ваги до зовнішніх перешкод (електромагнітні поля, статичну електрику, лінії електропередач тощо). Дані від датчика передаються в зашифрованому цифровому вигляді.