KELI Sensing

Високоточні датчики для вагових і
силовимірювальних систем

Стандарти якості OIML R60 і ISO 9001: 2000

Коррозостійкість, водонепроникність

Вибухо і искробезопасность

Стійкість до ударних навантажень

Застосування:

Вагобудування

Металургія

Хімічна та харчова промисловість

Будівництво

Текстильне виробництво

Keli logo

Сертифікат дистрибуції
Сертифікат дистрибуції

KELI SENSING TECHNOLOGY (NINGBO) CO., LTD, головний офіс, який розташований в Ningbo Jiangbey інвестиційній зоні, в даний момент є найбільшим світовим виробником тензодатчиків, також найбільшим в Китаї підприємством з виробництва і продажу комплектуючих для зважування. У нас 20-річна історія, включаючи 6 дочірніх компаній, Anhui Keli Electric Manufacturing Co., Ltd., Nindbo Keli International Trading Co., Ltd., Yuyao Pacific Weighing Engineering Co., Ltd., Yu Yao Hongye Engineering Technology Co., Ltd., Shenyang Longteng Electronic Co. та Yinhuan Traffic Instrument Co., Ltd.

Сьогодні ми розвиваємось, як державне високотехнологічне підприємство інтеграції наукових досліджень і розробок, виробництва, продажу. Ми професійно зосереджені на розвитку та виробництві різних моделей тензодатчиків, вагових індикаторів, вагових терміналів, системотехніки і вагдля охорони здоров’я,між тим розширюємо асортимент продукції: датчики тиску, датчики крутного моменту, витратоміри та інші фізичні датчики.

Наша торгова мережа охоплює всю країну і експортує на міжнародні ринки, ми співпрацюємо з більш ніж 100 країнами і регіонами. Ми систематизуємо виробництво в чіткій відповідності до стандартів міжнародної юридичної метеорологічної організації OIMLR60, OIMLR76, наша продукція також характеризується, як антикорозійна, водонепроникна, вибухобезпечна, удароміцна із захистом від удару блискавки і так далі, також ми отримали понад 50 різних OIML Сертификатів, включаючи тензодатчики з легованої сталі QS, ZSF, ZSFY, HSX, SB, SQB, тензодатчики з нержавіючої сталі SQB-SS, SB-S, ZSF-SS, HSX-SS, NHS-SS і цифрові тензодатчики ZSW-D, електронний індикатор зважуванняD2008, XK3118K5, XK3118T4 і SQBY, QSEC, QSEF, QSB, ZSF-SS, ZSFY-SS, ZSFL-SS мають NTEP сертифікат.

Більше 60 моделей тензодатчиків отримали російські ДЕСТ сертифікати і українські сертифікати. Більше 40 моделей тензодатчиків, індикаторів, ваг для охорони здоров’я та інші, мають СЄ сертифікати і були видані 24 сертифіката вибухобезпеки. У нас більше 120 різних патентів і близько 10 авторських прав на комп’ютерні програми. У нас також відомий бренд провінції, відома торгова марка. В якості лідера, ми проектуємо високотемпературні тензодатчики промислового стандарту, беремо участь в проектуванні GB/T7551-2008 (тензодатчик) і GB/T13992-2010 національного стандарту (модель з металевими вставками тензометричногоопору), активно прагнемо до створення цифрових тензодатчиків промислових стандартів. В 2011 ми заснували SNK високого класу торгову марку і OAP експортну торгову марку.