Купуйте найкраще у офіційного представника!

Компанія ТОВ «Келі Україна» є офіційним представником та постачальником тензометричного обладнання виробництва KELI SENSING в Україні. Діяльність нашої компанії зосереджена на постачанні офіційного, якісного обладнання та є нашим свідомим вибором.

До Вашої уваги наводимо декілька причин купувати у офіційного представника:

Сертификат

По перше, офіційний представник – це гарантія захисту від контрафактної продукції або неякісних товарів. Якісний товар з усіма сертифікатами якості, доставляється і зберігається в належних умовах відповідно до вимог виробника.

По друге, офіційний представник – це отримання якісної сервісної підтримки не тільки від технічних спеціалістів в Україні, а й безпосередньо від виробника. Тому ТОВ «Келі Україна» розвиває та вдосконалює технічно-інформативну базу тензометричного обладнання для своїх партнерів. Також це можливість отримувати всі передові розробки від виробника в найкоротший строк!

Трете, офіційний представник – офіційна покупка, без негативних податкових наслідків в майбутньому. ТОВ «Келі Україна» надасть Вам всі необхідні документи для здійснення угоди за безготівковим розрахунком, з якої будуть сплачені всі податки, а вони, як нам відомо, майбутнє нас і наших дітей!

Будьте уважні! Неякісні товари від псевдо постачальників можуть легко опинитися на Вашому підприємстві.

Як же відрізнити підробку і неофіційно ввезений товар?

  1. Товар повинен мати інформативну наклейку, яка буде дублювати інформацію про виробника та імпортера державною мовою. Вона повинна містити повну інформація про імпортера: назву підприємства, адресу, та контактні дані.
  2. Запитайте у Вашого постачальника дозвільні документи, а також сертифікат відповідності або сертифікат перевірки типу. Офіційний імпортер зможе надати Вам будь-які документи, які вимагає законодавство України.
  3. Кожну одиниця офіційного обладнання повинна мати додаткове метрологічне маркування на голографічній само руйнівній основі, що свідчитиме про відповідність обладнання найвищим стандартам якості. Тільки додаткове метрологічне маркування свідчить про відношення обладнання до сертифікатів відповідності засобів вимірювальної техніки України, та офіційно поставляється на пряму від виробника.
  4. Напишіть виробнику і поцікавтеся хто є офіційним представником в Вашій країні. Кожен виробник люб’язно ділиться цією інформацією і передасть всі контактні дані офіційного представника.

Офіційний представник – це головний і єдиний спосіб проявити максимальну турботу і повагу до наших партнерів!

Scroll Up