Вузли вбудови (модулі) для тензодатчиків

Як надійний, свідомий та відповідальний постачальник, компанія ТОВ «Келі Україна» завжди готова запропонувати своїм партнерам та замовникам тензометричне обладнання для будь-яких систем зважування.

З позиції сьогодення можемо запропонувати всім бажаючим вузли вбудови (модулі) для тензометричних датчиків з номіналом навантаження від 100 кг до 40 т. Модулі є в наявності на складі в Україні.

Вузли вбудови виконують дуже важливу роль, а саме забезпечують правильну передачу навантаження від вантажно приймальної платформи на тензодатчик. Також вузли вбудови захищають тензодатчик від переміщень та зсуву. Використання вузлів вбудови додає надійності конструкції та значно спрощує монтаж.

Вузли вбудови (модулі) для тензодатчиків балочного типу, модель KELI SQB, поставляються з номінальним навантаження від 100 кг до 5т. Модулі виготовлені з легованої сталі, конструктивно модуль захищений від перевороту (доцільно використовувати коли необхідно захистити бункер від перекидання). В комплект поставки  входить контур заземлення та всі необхідні компоненти для закріплення тензодатчика в модулі.

Вузли вбудови (модулі) для тензодатчиків тип «шайба», модель KELI NHS, поставляються з номінальним навантаження від 10т до 22т. Модулі виготовлені з легованої сталі, модуль захищений від перевороту та має опору з еластоміром (доцільно використовувати там, де на обладнання має вплив вібрація або в умовах динамічного навантаження).  В комплект поставки входить контур заземлення, та всі необхідні компоненти для закріплення тензодатчика в модулі.

Вузли вбудови (модулі) для тензодатчиків двох опорних, балкового типу, модель KELI QS, поставляються з номінальним навантаження від 10 до 40т. Модулі виготовленні з легованої сталі, модуль захищений від перевороту та зсуву, стійкий до бокових навантажень (доцільно використовувати для багато тонних та габаритних ємностей). В комплект поставки входить контур заземлення, та всі необхідні компоненти для закріплення тензодатчика в модулі.

Співробітники нашої компанії завжди з радістю допоможуть Вам в підборі оптимального рішення. Всі наші замовники можуть отримати підтримку з боку нашої сервісної служби. Наші партнери зможуть здійснити монтаж обладнання на Вашому підприємстві.

Звертайтесь до спеціалістів нашої компанії будь яким зручним для Вас способом.

Scroll Up