Комерційний курс валют в Україні на 29.03.2024:
EUR: 42,05
USD: 38,85

Переваги тензометрического обладнання KELI SENSING

Компанія KELI SENSING – це світовий виробник тензометрического обладнання, який широко відомий в усьому світі! Головний офіс розташований в інвестиційній зоні Ningbo Jiangbey. Компанія KELI SENSING експортує свою продукцію в 130 країн світу і є найбільшим виробником тензодатчиков. Власне виробництво і багаторічний досвід, стабільно високу якість, свої дослідницькі та випробувальні лабораторії, відповідність світовим стандартам безпеки, контроль над усіма етапами виробництва, ці та інші переваги роблять продукцію KELI SENSING кращої! Якість продукції підтверджується багатьма міжнародними сертифікатами OIML, NTEP, CE, ГОСТ, ДСТУ а також сертифікатами по вибухозахищеності EX, ATEX.

Тензометричне обладнання виробництва компанії KELI SENSING експлуатується на ринку України більше 10 років. Поставляється на територію України через офіційне представництво – компанію КЕЛІ УКРАЇНА . Устаткування представлено на ринку під експортної маркою (ОАР), яку неможливо купити в Китаї на внутрішньому ринку.

 

Так чому варто купувати тензометричне обладнання саме KELI?

1) Датчики вже пройшли сертифікацію в Україні по гармонізованого з європейським стандартом OIML R 60 2010 року. Наступним етапом буде сертифікація аналогових і цифрових індикаторів.

2) Тензодатчики виготовляються з нержавіючої сталі марки 17-4РН і легованої сталі 40 CrNiMoA.

Сталь, яка використовується для виробництва тензодатчиков, має мінімальну кількість домішок S (сірка) і P (фосфору). Цей показник відносить дану сталь до розряду високоякісних.

Устаткування виготовляється із застосуванням технології лазерного зварювання, що забезпечує високу герметичність і не втрачає свою працездатність навіть при зануренні у воду.

3) Лінійка продуктів якості (ОАР) проходить додатковий контроль якості на етапі виробництва.

Особливість цієї лінійки – застосування тензометрического кабелю в поліуретанової ізоляції яскраво-оранжевого кольору. Кабель має жаро- і морозо- стійкими якостями, він менш чутливий до температурних перепадів, ізоляція кабелю не тріскається і має кращу еластичність. У матеріалі ізоляції застосовуються такі домішки, які не дають можливість гризунам пошкодити його.

Устаткування під маркою (ОАР) може експлуатуватися навіть в самих екстремальних кліматичних умовах!

4) Тензодатчики, які застосовуються для автомобільних і залізничних ваг, мають конструктивні переваги, а також володіють ступенем пило-та волого захисту IP68 і I69K.

У переважній більшості на території України і країнах СНД для авто- і жд- ваг використовуються тензодатчики балкові двоопорні , наприклад, модель QS виробництва компанії KELI SENSING. Це датчики, в яких навантаження з вантажоприймальної платформи передається через кулю. За рахунок кулі конструкція стає трикулачні, що дозволяє компенсувати лінійне розширення платформи, нівелює різкі ривки і зупинки автомобіля на платформі, і відповідно, є запас безпечного ходу вантажоприймальної платформи в межах обмежувачів.

У разі використання тензодатчиков колонного типу , все зміщення платформи автоматично передаються на датчики, внаслідок чого датчики можуть працювати з неприпустимим осьовим відхиленням.

За рахунок масової серійності виробництва двохопорних тензодатчиков QS досягається повторюваність параметрів датчиків і стабільно високу якість. Плюс до всього вищезазначеного, вдається максимально знизити собівартість готового датчика.

Компанія KELI SENSING йде в ногу з часом і може запропонувати укомплектувати авто- і жд- ваги цифровими тензодатчиками KELI QS-D . Цифрові тензодатчики відрізняються від аналогових тим, що перетворення аналогового сигналу в цифровий відбувається в самому тензодатчику, а не в індикаторі! Цифрове обладнання несприйнятливо до перешкод і наведень, на цифрові тензодатчики неможливо встановити «коректори ваги», тому що з датчика виходить НЕ аналоговий сигнал, який можна регулювати, а цифровий код. Цифрове обладнання автоматично проходить самодіагностику, що дозволяє оперативно з’ясувати конкретну причину несправності. Заміна цифрових тензодатчиків проходить без перекалібрування системи, за допомогою установки калібрувальних параметрів. За рахунок застосування цифрового обладнання стає можливим видаляти вагову на відстань до 1000м. без втрати сигналу!

Двоопорні тензодатчики QS-A і QS-D забезпечують безпечну рухливість платформи, що забезпечують роботу тензодатчиков тільки в правильному положенні.

Устаткування компанії KELI проводиться в Китаї на власних сучасних виробничих площах компанії KELI SENSING, яка дозволяє виробляти продукцію, відповідну світовим стандартам надійності, якості та безпеки. При цьому, поєднує в собі стабільно високу якість і доступну вартість обладнання !!!